УКРАЇНСЬКОЮ | ПО-РУССКИ | ENGLISH  
 
Новини
Продукти
ВІДЕО ВЕТРОПАК
Каталог
Сталий розвиток
Ветропак Україна
Група Ветропак
Вакансії
Відносини з інвесторами
Контакт
 
 
 

Новини

Новини від Ветропак

05.12.2016

Здоров'я в пляшці

Фруктові, ягідні та овочеві соки прямого віджиму ТМ Galicia виготовляються з якісної української сировини та розливаються в українську тару – скляну пляшку ємністю 0,3 л., що випускає cклозавод Ветропак Гостомель.

[далі...] 14.11.2016

Джерельна вода з гірських околиць Цюріха

Чиста джерельна вода прямо з гір в самому центрі старого міста в Цюріху. Це - вода "Lokales Wasser 37". Вона надходить з гори Утліберг, поруч з якою розташоване місто, і розливається в пляшки з безкольорового скла, що виготовляється компанією Vetropack Austria.

[далі...] 31.10.2016

Приємне пробудження

Високоякісний коньяк у високоякісних пляшках: Одеський коньячний завод представляє коньяк «Shustoff» у безбарвних скляних пляшках, створених спеціально для цієї марки українським склозаводом Ветропак в Гостомелі.

[далі...] 19.10.2016

Безсумнівні враження від пляшки

У цьому році сербська компанія "Князь Мілош" (Knjaz Miloš), що випускає і продає мінеральну воду, відзначилася навіть не однією, а двома пляшками новітнього дизайну, призначеними в якості нової скляної тари для однойменної води "Князь Мілош" і мінеральної води "Аква Віва "(Aqua Viva), широко поширених торгових марок.

[далі...] 03.10.2016

Свіжість зі скла

Фруктовим і овочевим напоям FRUXI притаманні натуральні і природні аромати. Вони розливаються в пляшки із зеленого скла, що виготовляються на словацькому заводі групи Ветропак.

[далі...] 19.09.2016

Пляшка у формі краплі

Нова пляшка для мінеральної води Kropla Délice, яка виготовляється компанією Vetropack Moravia Glass в Чеській Республіці і продається в Польщі, нагадує про простоту, мінімалізм, чистоту і елегантність краплі кришталево чистої води.

[далі...]


 
 
05.12.2016
Здоров'я в пляшці
[далі...]
14.11.2016
Джерельна вода з гірських околиць Цюріха
[далі...]
31.10.2016
Приємне пробудження
[далі...]
Impressum Sitemap Політика в області конфіденційності