УКРАЇНСЬКОЮ | ПО-РУССКИ | ENGLISH  
 
Новини
Продукти
ВІДЕО ВЕТРОПАК
Каталог
Сталий розвиток
Ветропак Україна
Група Ветропак
Вакансії
Відносини з інвесторами
Контакт
 
 
 

Новини

Новини від Ветропак

25.07.2016

Ідеальне доповнення до піци


Український ринок вина вітає нове поповнення - прекрасне вино в невеликій, ідеально підібраній за формою упаковці; вино, яке чудово підходить до піци. Вино "Pizzavino" випускається компанією Котнар і продається в 0,375-літрових пляшках, що виготовляються на Ветропак Гостомель.

[далі...] 11.07.2016

Оповита легендами

Згідно легенди, до появи на землі першого джерела мінеральної води Donat Mg доклав зусиль Пегас, крилатий кінь з грецької міфології. Пляшки із зеленого скла, що використовуються для цієї багатої на магній мінеральної води, випускаються заводом групи Ветропак у Хорватії.

[далі...] 29.06.2016

Пивоваріння традиційним способом

Пивоварня в монастирі Фішинген виготовляє власне пиво майже два роки. Пляшки із зеленого та коричневого скла для цього пива виробляються на заводах групи Ветропак у Хорватії, Австрії та Швейцарії.

[далі...] 13.06.2016

Червоне ігристе

«Новий Світ» - відоме ігристе вино, яке раніше виготовлялося на Кримському півострові, тепер з’явилося в дещо оновленому вигляді, завдяки оливковим пляшкам виробництва Ветропак Гостомель.

[далі...] 31.05.2016

Корисні продукти у безпечній упаковці

Компанія Ветропак Австрія виготовляє скляні пляшки для напою на імбирній основі IngwerTRINK компанії Kloster Kitchen, а також для фруктових соків і фруктових коктейлів, що випускаються компанією SanLucar. Ці освіжаючі напої упаковуються в безпечну для здоров'я тару, яка зберігає їхній вишуканий аромат і цінні компоненти.

[далі...] 19.05.2016

Сенсація у склі

Найбільший виробник спецій у Хорватії компанія "Šafram", упаковує свої спеції у скляну тару, виготовлену компанією Ветропак Стража.

[далі...] 10.05.2016

Біле вино з Італії

Сімейна компанія Sartarelli розливає свої вина у пляшки зі скла кольору "кюве", яке виготовляється компанією Ветропак Італія. Виноград для цих вин вирощується на найстаріших полях цієї виноробні.

[далі...]


 
 
25.07.2016
Ідеальне доповнення до піци
[далі...]
11.07.2016
Оповита легендами
[далі...]
29.06.2016
Пивоваріння традиційним способом
[далі...]
Impressum Sitemap Політика в області конфіденційності