УКРАЇНСЬКОЮ | ПО-РУССКИ | ENGLISH  
 
Новини
Продукти
ВІДЕО ВЕТРОПАК
Каталог
Сталий розвиток
Ветропак Україна
Група Ветропак
Вакансії
Відносини з інвесторами
Контакт
 
 
 

Новини

Новини від Ветропак

19.09.2016

Пляшка у формі краплі

Нова пляшка для мінеральної води Kropla Délice, яка виготовляється компанією Vetropack Moravia Glass в Чеській Республіці і продається в Польщі, нагадує про простоту, мінімалізм, чистоту і елегантність краплі кришталево чистої води.

[далі...] 23.08.2016

Легендарне пиво

Для своєї нової серії продукції швейцарська пивоварня Adler у місті Шванден, кантон Гларус, запозичила назву зі світу легенд. "Vrenelisgärtli" – це пшеничне пиво з натуральною замутненістю з ароматом фруктів. Пляшки із коричневого скла виготовляються на склозаводі групи Ветропак у Кремсмюнстері.

[далі...] 25.07.2016

Ідеальне доповнення до піци


Український ринок вина вітає нове поповнення - прекрасне вино в невеликій, ідеально підібраній за формою упаковці; вино, яке чудово підходить до піци. Вино "Pizzavino" випускається компанією Котнар і продається в 0,375-літрових пляшках, що виготовляються на Ветропак Гостомель.

[далі...] 11.07.2016

Оповита легендами

Згідно легенди, до появи на землі першого джерела мінеральної води Donat Mg доклав зусиль Пегас, крилатий кінь з грецької міфології. Пляшки із зеленого скла, що використовуються для цієї багатої на магній мінеральної води, випускаються заводом групи Ветропак у Хорватії.

[далі...]


 
 
19.09.2016
Пляшка у формі краплі
[далі...]
23.08.2016
Легендарне пиво
[далі...]
25.07.2016
Ідеальне доповнення до піци
[далі...]
Impressum Sitemap Політика в області конфіденційності