News, 05.03.2018

Notification of holding Annual General Meeting of Shareholders (Ukrainian)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ СКЛОЗАВОД"

Шановний акціонере!

Приватне акціонерне товариство «Ветропак Гостомельський Склозавод» (далі - Товариство) цим повідомляє про проведення річних загальних зборів акціонерів Товариства (далі – загальні збори), які відбудуться 11 квітня 2018 року о 10:00 годині за київським часом, за місцезнаходженням Товариства за адресою: 08290, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, у приміщенні актового залу ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» (на четвертому поверсі).

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у річних загальних зборах акціонерів Товариства відбудеться 11 квітня 2018 року з 8:30 до 9:45 за місцезнаходженням Товариства за адресою: 08290, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» на першому поверсі.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у річних загальних зборах відбуватиметься згідно з переліком акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеному станом на 24 годину 04 квітня 2018 року. Читати повністю