News, 07.03.2017

Notification of holding Annual General Meeting of Shareholders (Ukrainian)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ СКЛОЗАВОД"

Шановний акціонере!

Публічне акціонерне товариство "Ветропак Гостомельський Склозавод" (надалі - Товариство) цим повідомляє про проведення Річних загальних зборів акціонерів Товариства, які відбудуться 12 квітня 2017 року о 10:00 годині за київським часом, за місцезнаходженням Товариства за адресою: Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, у приміщенні актового залу АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" (на четвертому поверсі).

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у чергових (річних) загальних зборах акціонерів Товариства відбудеться 12 квітня 2017 року з 8:30 до 9:45 за місцезнаходженням Товариства за адресою: Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" на першому поверсі.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у чергових (річних) загальних зборах відбуватиметься відповідно до переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеному станом на 24 годину за 3 (три) робочих дні до дня проведення чергових загальних зборів акціонерів, тобто на 24:00 6 квітня 2017 року.  Читати повністю