Сталість досягається легко

Lightweight glass design

Полегшене скло є вагомим аргументом, якщо йдеться про навколишнє середовище. Полегшене скло знижує споживання енергії та матеріалів і зберігає таким чином ресурси та сировину.

За допомогою нових методів виробництва стало можливим виготовлення особливо тонкостінних ємностей із полегшеного скла. Замість традиційного методу подвійного видування ми застосовуємо метод вузькогорлого пресовидування (NNPB). Технологія виготовлення полегшеного скла гарантує, що скляні ємності зі значно зменшеною вагою є такими ж стабільними та міцними, як і їх важкі попередники. Зберігаються ті ж екологічні переваги, що й при виробництві традиційним способом: полегшене скло може на 100% повторно використовуватися та не вступати в реакцію зі вмістом, що в середині.

Designing sustainable glass

Нова технологія виробництва

Під час виготовлення полегшеної склотари ми на ранній стадії конструювання застосовуємо метод кінцевих елементів. Ідентифікуються ті місця, що піддаються найбільшим навантаженням. Часто необхідно зробити лише незначне приведення у відповідність геометричної форми ємності, для того щоб виключити ці навантаження. Полегшене скло без втрати якості можна наповнювати та зберігати на складі.

Економія з полегшеним склом

Полегшене скло дає економію на сировині, вазі та транспортних витратах. Менша вага спрощує транспортування до клієнта та до споживача. Витрати на транспортування та зберігання на складі також знижуються. Від полегшених скляних виробів виграють виробники, торгівля, споживачі та навколишнє середовище.

Екологічний прогрес

Економія за рахунок зменшення ваги означає збереження ресурсів. Значно менші витрати матеріалів та велика частка склобою при виробництві полегшеної тари забезпечує значне зменшення викидів CO2. І звичайно, добре відомі екологічні якості скляних пляшок та той факт, що вони на 100% повторно утилізуються та не взаємодіють зі вмістом всередині, все це однаково відносяться до полегшених пляшок.