Поза конкуренцією

Що є

чистим, природним, гігієнічним, напівпрозорим, блискучим, світлим, непомутнілим, водо- та газонепроникним, різноманітним по формі, міцним, естетичним, інертним, непроникним, прохолодним, красивим, неповторним, акуратним, теплостійким, сталим, автентичним, корисним, гнучким, вишуканим, приємним, мінливим, сяючим, нейтральним для смаку, придатним для створення бренду, зовнішньо ефектним, придатним для багаторазового використання, прозорим, кольоровим, непрозорим, надійним, придатним на вторинну переробку, привабливим, стійким та захисним?

Скло.

Жоден пакувальний матеріал не може зрівнятися з надзвичайними властивостями скла. Скло є природним і нейтральним матеріалом, що захищає ваші високоякісні продукти.

Смак і нічого іншого

Ніщо не зберігає справжній смак продукту краще, ніж скло. Аромати, вітаміни й свіжість високоякісних напоїв та харчових продуктів довгий час зберігаються в натуральному вигляді. Нічого не потрапляє в продукт зі скла, ніщо зовні не проникає в продукт крізь скло й нічого не виходить назовні. Скляна тара нагадує сейф, який тривалий час захищає свій дорогоцінний вміст.

Скло для здоров’я

Скло є чистим. Воно не вступає в реакцію з іншими речовинами і може безпечно використовуватися повторно. Скло – інертне, це означає, що продукти, які контактують зі склом, не змінюються. Це є вагомим аргументом особливо для чутливих продуктів, таких як дитяче харчування та ліки, або ретельно виготовлених харчових продуктів, таких як молоко, овочі та сік. Не кажучи вже про освіжаючі напої, які ми полюбляємо: від газованої мінеральної води до вина чи міцних напоїв для поціновувачів.

Шипуча насолода до останнього ковтка

Скло є газонепроникним, тобто воно утворює бар’єр для вуглекислого газу. Мінеральна вода може дуже довго зберігати вуглекислоту у скляних пляшках. Це є постійною перевагою, передусім при спекотній погоді або після занять спортом.

Стійкість: скло залишається склом

Скло може повністю використовуватися повторно. Воно може плавитися та використовуватися безліч разів, ніколи не втрачаючи властивостей. Повторне використання скла зберігає ресурси, економить енергію та зменшує викиди CO2.

Для всіх відчуттів

Скло створює бренди. Дизайн скляної пляшки виражає основні ідеї виробника і уособлює успішні преміум бренди. Люди отримують насолоду від кольорів скла, елегантних форм та приємних на дотик поверхонь.
Люди використовують скляні ємності вже багато тисячоліть. Скло красиве, а його якість зворушує всі їхні відчуття.

Технічно бездоганне

Скло є ідеальним матеріалом для всіх видів розливу та для повторного використання.
Воно витримує дуже високі температури, має стабільну форму при температурі майже 500 градусів Цельсія і тому придатне для всіх стандартних видів наповнення: холодне та гаряче, стерильне чи асептичне, а також для пастеризації. Пляшки багаторазового використання можуть проходити повну гігієнічну очистку при високих температурах.