Новини, 17.10.2016

Безсумнівні враження від пляшки

У цьому році сербська компанія "Князь Мілош" (Knjaz Miloš), що випускає і продає мінеральну воду, відзначилася навіть не однією, а двома пляшками новітнього дизайну, призначеними в якості нової скляної тари для однойменної води "Князь Мілош" і мінеральної води "Аква Віва "(Aqua Viva), широко поширених торгових марок.

Добре продуманий, високоякісний дизайн пляшки ємністю 0,75 літри з зеленого скла для мінеральної води "Князь Мілош" вражає своїми чистими лініями, вплив яких посилюється етикеткою сріблястого, червоного і зеленого кольорів. Вміст кальцію і магнію в цій воді ідеально збалансовано, що робить її улюбленим напоєм серед шанувальників сильногазованої води. Тому навряд чи варто дивуватися, що наразі назва "Князь Мілош" стала синонімом мінеральної води в цілому. Це відчувається у впевненості і надійності, які створює нова скляна пляшка в повній відповідності з багатою історією компанії "Князь Мілош", назву якої представлено на етикетці, і продукція якої популярна серед споживачів.

Чистота природи

Вода "Аква Віва" представляє природу в її найчистішому вигляді: вона надходить з району Букулья, вулканічного гірського району в Сербії, джерело води в якому розташоване глибоко під землею (500 метрів) і захищено пластами глини і графіту.

Об'єм нової 1-літрової пляшки з безбарвного скла з кришкою, що загвинчується, важко оцінити з першого погляду. Витиснена смуга хвилястих ліній піднімається від витонченої основи, звужуючись, а потім, розширюючись, і розкривається в елегантній, злегка циліндричній частині з невеликим поглибленням для етикетки по всьому периметру пляшки. Сріблясто-блакитні хвилясті контури стилізовано зображають гірський ландшафт з горою Букулья, що розташована точно по центру етикетки. Якщо уважно вдивитися в силует пляшки, то її форма, яка злегка звужується, а потім розширюється, створить у вас образ води, що б'є ключем зі скелі - саме на це і розраховували її дизайнери.

Обидва види пляшок виготовляються на хорватському заводі групи Ветропак в Хум-на-Сутлі.