Новини, 18.06.2018

Більше, ніж стандартні

При висаджуванні винограднику винного погребу Puklavec (Пуклавець) у Словенії, поміж інших людей допомагали також і троє співробітників компанії Ветропак. Ароматне вино надійно захищено в 0,75-літрових скляних пляшках виробництва хорватського заводу групи Ветропак.

Ветропак Стража вже давно постачає сімейному підприємству Puklavec скляні пляшки для фруктового вина. В стандартну пляшку, кольору кюве, з гвинтовою кришкою вміщується 0,75 літра дивовижного вина зі словенської частини Нижньої Штирії.

Вино Šipon 2016 року, це свого роду корпоративне вино компанії Ветропак. Три роки тому сім’я Пуклавець вирішила засадити виноградник повністю новою лозою. На посадку 31 тис. штук виноградної лози сорту фурмінт, одного зі старих сортів білого вина, були запрошені ділові партнери, місцеві політики та інші відомі особистості. Також на заході були присутні співробітники Ветропак – Йозіпа Тепеш (адміністративний менеджер з продажу), Горан Вурнек (менеджер з продажу) та Дарко Слогар (керівник відділу продажів та маркетингу). Кожен, хто брав участь у висадці лози, зміг забрати додому вино в персоналізованих пляшках. Перший врожай був зібраний вже в 2016 году, однак його презентація відбулась тільки після врожаю 2017 року. Вино Ветропак освіжаюче і його смак має м’яку нотку зеленого яблука і банана. “Ваше вино дуже унікальне і має сильний характер”, – заявив на презентації Мітья Херга, директор винного погребу та головний енолог.