Новини, 26.06.2019

Чеське коріння

Чеський трав'яний лікер Becherovka Original відомий і улюблений далеко за межами Чеської Республіки. Vetropack Немшова розробив для напою нову та сучасну пляшку в характерному зеленому кольорі.

Дизайн пляшок для популярного лікеру Becherovka Original неможливо не впізнати. Характерна зелена скляна тара була розроблена у партнерстві спеціалістів словацького заводу Vetropack Немшова із дизайнерами лондонського престижного агентства Coley Porter Bell. Новий дизайн пляшки є більш сучасним та розроблявся з метою привернення уваги молоді до трав'яного лікеру. Міцний напій виготовляється з використанням близько 20 різних трав і спецій. Продукт має надійний захист на кришці, а також доступний у різних розмірах пляшки – із мінімальною ємністю 350 мл.

Початок історії напою Becherovka датується 1807 роком та пов’язана із знаменитою родиною Бехерів, що жили у чеському містечку Карлові Вари. На пляшці з напоєм викарбуване ім’я Яна Бехера, а на етикетці знаходиться його підпис. Гірко-солодкий міцний напій Becherovka Original подається у якості аперитиву або у складі освіжаючого коктейлю.