Новини, 03.08.2020

Дарунок Карпатських гір

Карпатська Джерельна - це природна мінеральна вода, видобута на глибині 90 м у едоторканно чистому регіоні Карпатських гір. Аби зберегти корисні властивості свого продукту, виробник обрав найбільш екологічно дружній варіант пакування – скляну пляшку преміум якості, реалізовану склозаводом Vetropack Гостомель.

Оригінальна 0.5 л пляшка має краплевидну форму, що підкорює витонченою простотою. Випукле гравіювання на її поверхні імітує гірський пейзаж та обрис орла на його фоні, тим самим підкреслюючи натуральне походження мінеральної води. Пляшка може похизуватися не лише досконалим виглядом, але й практичністю: потовщене дно гарантує стійкість на конвеєрі, а використання матеріалу, що на 100% піддається переробці, виражає дбайливе ставлення виробника до довкілля.

Бренд Карпатська Джерельна передусім піклується про здоров’я споживача. Мінеральна вода обов’язково проходить фільтрацію від механічних домішок, але не зазнає зміни природної формули. Завдяки цьому зберігається первинний набір мінералів та мікроелементів, таких як кальцій. Карпатська Джерельна в скляній пляшці доступна у сильногазованому та негазованому варіантах.