Новини, 24.08.2020

Дизайн непідвладний часу

Протягом останніх десятиліть спроектована для бренду «Fonti S.Bernardo» пляшка з гравіюваннями у вигляді крапель стала справжньою іконою стилю. Пляшка у білому склі ємністю 260 мл виготовляється заводом Vetropack у Треццано-суль-Навільйо.

Компанію «Fonti S. Bernardo» було засновано в 1926 році у муніципалітеті Герассіо регіону П’ємонт (Італія), аби постачати найчистішу та найлегшу воду з місцевих джерел до столів усіх італійських родин; ця мінеральна вода походить з незаймано чистої території Приморських Альп на висоті 1300 м над рівнем моря. У середині 90-х рр. відомий дизайнер Джорджетто Джуджаро розробив для бренду впізнавану пляшку «Gocce» (з італ. «Краплі»), поціновану по всьому світу за елегантність та особливий італійський шарм. Пляшка стала візитівкою мінеральної води «Acqua S.Bernardo»

Бренд «S. Bernardo» почав підкорення сегменту газованих напоїв у 2017 році. Підкреслити їх яскраві кольори, насичений аромат та незабутній смак, покликана 260-мл пляшка у білому склі, що виготовляється на італійському заводі Vetropack. Газовані напої лінійки вирізняються чудовими освіжаючими смаками, представленими оригінальними (лайм та імбир, лимон та м’ята, гіркий апельсин та хінін) та традиційними поєднаннями (апельсин, рожевий грейпфрут, імбирний ель, содова). Усі різновиди наявні на полицях магазинів.