Новини, 19.05.2020

Домашній смак

Склозавод Vetropack Моравія виробляє нові півлітрові пляшки для широкої смакової лінійки сиропу Kitl. Пляшки виконані у відтінку між оливковим та зеленим, якого можна досягти при зміні кольору печі.

Компанія Kitl у виробництві своїх сиропів величезну увагу приділяє якості та майстерності виконання. Ці стандарти розповсюджується і на 500мл скляну пляшку, у яку розливається напій. Оливково-зелена пляшка доповнена срібною гвинтовою кришкою. Уся її поверхня обгорнута масштабною паперовою етикеткою, яка підкреслює «домашній» характер продукту і є джерелом цінної додаткової інформації, такої як рецепти та рекомендації щодо споживання.

Усі сиропи лінійки Kitl (Kitl Syrob) смакують по-домашньому, адже створені на основі традиційних рецептів. Окрім малинового смаку, у продажі такоє є імбирний, бузиновий, м’ятний, грейпфрутовий, вишневий та смородиновий Kitl. Сироп відповідає стандартам якості органічних продуктів та містить значну частку фруктів. Завдяки холодному процесу виробництва, сиропи зберігають багатий смак та насичений аромат.