Новини, 14.11.2016

Джерельна вода з гірських околиць Цюріха

Чиста джерельна вода прямо з гір в самому центрі старого міста в Цюріху. Це - вода "Lokales Wasser 37". Вона надходить з гори Утліберг, поруч з якою розташоване місто, і розливається в пляшки з безкольорового скла, що виготовляється компанією Vetropack Austria.

Урс Грюттер (Urs Grütter), чоловік, що постачає воду "Lokales Wasser 37", знайшов посилання на право користуватися водою, надане містом Цюріх в 1559 році, у виписці з земельного реєстру на його нерухоме майно. Це дає йому право забирати 10,5 літрів води за хвилину з водопроводу, що проведений безпосередньо в місто. Прокладений ще в 1429 році для забезпечення водою старого міста.

Ця вода розливається в пляшки різних типів, включаючи 0,5 літровий варіант, що виготовляється компанією Vetropack Austria - стандартна пляшка багаторазового використання з вінчиком під кронен-ковпачок. Покупці можуть насолодитися цією джерельною водою або газованою, або негазованою. Але купити її можна тільки в околиці радіусом 10 км навколо джерела. Компанія посилено пропагує споживання, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу, тому уникає транспортування своєї продукції на великі відстані. Весь прибуток спрямовується на проекти розвитку по забезпеченню водою різних куточків світу.