Новини, 12.06.2020

Екологічні та зручні

Нові ємності, виготовлені для відомих на весь світ порошкових приправ Vegeta Maestro, вирізняються привабливим та сучасним дизайном. Це вже не перша спільна розробка компанії Podravka та її перевіреного часом ділового партнера Vetropack Стража.

Нові ємності для прянощів здаються ширшими, ніж попередня версія, хоча насправді мають однаковий діаметр та ємність. Такий ефект досягається за рахунок припіднятого дна, для виготовлення якого Vetropack Стража використав метод вузькогорлового пресовидування.

З новим дизайном споживачу доступно більше інформації, адже тепер ємності мають більшу площу для етикетки. Це дозволяє, тільки-но кинувши погляд на продукт, одразу побачити, що він містить 100 % натуральних спецій. Крім того, це має ще одне нове практичне призначення - кришки, як млинів, так і шейкерів, тепер можна зняти, аби заново наповнити банку спеціями. Кришка-шейкер має більші отвори, що полегшує використання грубіших спецій. Отже, нові ємності відповідають вимогам споживачів щодо екологічної та сучасної упаковки, яку зручно використовувати.