Новини, 30.04.2018

Горілка занурена в традиції

"Львівський лікеро-горілчаний завод" виробляє алкогольні напої найвищої якості. Така ексклюзивна продукція постачається у високоякісних пляшках з безбарвного скла виробництва Ветропак Гостомель.

Чіткі, але м’які плечі та видовжене горло пляшки надають горілці "Lemberg" виробництва "Львівського лікеро-горілчаного заводу" витонченого і, разом з тим, приземленого вигляду – такого, нібито навіть порив вітру не зрушить з місця цю традиційну горілку. Пляшки ємністю 0,7 літра з безбарвного скла виготовляються майстрами з виробництва склотари – українським заводом групи Ветропак в Гостомелі. Дві чорно-білі етикетки є також округлими, як і плечі пляшки. Герб Львова, стіна з трьома баштами та Лев під аркою, викарбуваний на верхній частині зворотного боку пляшки. Нижня частина одноразової пляшки з корковою пробкою містить прозору етикету з художнім зображенням міста Лемберг, німецької назви Львова.

Продукція "Львівського лікеро-горілчаного заводу" добре відома й високо оцінена не лише в Україні, а й за її межами, про що свідчать численні нагороди. В технологічному процесі спеціалісти використовують високоякісний зерновий спирт класу "Люкс". Перед тим, як горілка розливається в пляшки, вона очищується фільтрами з деревним вугіллям і кварцовим піском для надання їй особливої чистоти та м'якості.