Новини, 27.11.2017

Гострий освіжаючий

Новий лимонад з хмелю "HOPS" від пивоварні Zipf, що належить австрійському союзу пивоварів Brau Union Österreich, добре захищений від впливу світла. Компанія Ветропак Стража випускає скляні пляшки з безбарвного скла, які виділяються з різноманітності інших пляшок: вони забезпечують захист від УФ-випромінювання.

Випустивши свій новітній сорт пива, "HOPS", на пивоварному заводі Zipfer у Верхній Австрії зрозуміли, що пиво не завжди має бути алкогольним. І цей висновок виявився в точній відповідності з сучасними тенденціями. Напої на основі безалкогольного пива набирають все більшу популярність. Хорватський завод групи Ветропак виробляє пляшки з безбарвного скла ємкістю 0,33 літра. Ця пляшка має захист від УФ-випромінювання: компоненти, що відбивають світло, додаються до скляної маси в системі каналу чи фідері. Характерний логотип пивоварного заводу Zipfer наноситься тисненням на плече пляшки, а денце пляшки прикрашається словами "Brauerei Zipf" ("Пивоварня Zipf"). Варіант подібної пляшки ємністю 0,33 літра з коричневого скла також виготовляється на заводі групи Ветропак в Кремсмюнстері.

Шість різних сортів хмелю роблять напій "HOPS" більш витонченим. Тонкий, гострий присмак хмелю, ароматний сік лимона і порція безалкогольного пива Zipfer ідеально впливають на смакові рецептори. Цей напій для втамування спраги є менш солодким в порівнянні з іншими видами лимонаду.