Новини, 25.02.2021

Ідеальне доповнення

Крафтове пиво користується неабияким успіхом в усьому світі. Здебільшого його виготовляють невеликі пивоварні власноруч з надзвичайною обережністю. Унікальне пиво потребує особливого пакування. Прекрасно втілює цю ідею багаторазовий пивний кухоль Штайнвег/Steinweg, розроблений спеціально для крафтового пива. Це оригінальне скляне пакування виробляється заводом Vetropack Гостомель.

Штайнвег/Steinweg – невеличка крафтова пивоварня в Україні. Пивний кухоль Штайнвег/Steinweg – це візуальне відображення напою, з підкресленою оригінальністю та унікальністю. Це відчуття особливої атмосфери та стилю стімпанк. Це поєднання ретро стилю та прогресивного образу мислення.

Пивні кухлі Steinweg мають ємність 0,6 л, що прирівнюється до однієї пінти, традиційної міри об’єму пива у Великій Британії. Коричневе скло захищає смак пінного напою від негативного впливу сонячного світла. Назва бренду, вигравіювана у верхній частині кухля, додає дизайну унікальності. Для зручності використання кухоль закривається герметичною гвинтовою кришкою, а рельєфні елементи у його нижній частині не лише вдало доповнюють зовнішній вигляд, але й забезпечують зручність використання.