Новини, 08.01.2021

Ігриста суть

Український виробник фруктових вин Мікадо не припиняє дивувати cвоїх шанувальників новими оригінальними смаками. Нещодавно колекцію напоїв бренду доповнило слабоалкогольне ігристе вино Мікадо Princess, що може похизуватися не лише королівським смаком, а й зовнішнім виглядом. Витончена пляшка Мікадо Princess виготовляється заводом Vetropack Гостомель.

Неможливо оминути поглядом цю вишукану 0,75 л пляшку, дизайн якої поєднує у собі грацію та міцність. Класична форма з плавними похилими плечима та довгою шиєю заграла по-новому завдяки кристалоподібним гравіюванням, що оздоблюють поверхню пляшки і виблискують на сонці мов найкоштовніший діамант. Виконання у білому склі дозволяє поціновувачам естетики насолодитися рожевими переливами напою, відтінок якого нагадує ніжний цвіт сакури, традиційно зображеної на етикетці бренду. Усі ці деталі створюють неповторну гармонію форми та наповнення, як і має бути у напої зі східною душею.

Ігристе вино Мікадо Princess розкішним рубіном виблискуватиме на святковому столі, прикрашаючи буденність не лише приємним фруктово-ягідним смаком, а й досконалим зовнішнім оформленням.