Новини, 18.12.2020

Інноваційне різьблення

На винограднику Терре Де Ла Кустодія, грона землі Умбрія перетворювалися у визначні вина протягом багатьох сторіч. Рожеве вино розливають у пляшки з білого скла об’ємом 750 мл, які виготовляють на заводі Vetropack Італія.

Монтефалько в пригороді Умбрії славиться своїм видатним вином із Середньовіччя. Перші лози винограду тут з’явилися завдяки французьким монахам в монастирях.

Виноградник Терре Де Ла Кустодія, що знаходиться в п’яти кілометрах від Монтефалько, також шанує багаторічні традиції. Все, що залишилось до цього часу первинним та автентичним, повинно набути хоча б якоїсь нотки інноваційності, і це, безумовно, про Терре Де Ла Кустодія. Для рожевого вина Монтефалько Сагрантіно розробили білу скляну пляшку – результат ідеального синтезу естетики та функціональності. Приваблива впадина на лицьовому боці пляшки веде до внутрішньої впадини, що призначена для утримування залишків вина та недопущення їхнього вільного переміщення, а виямка позаду гарантує, що ці залишки нікуди не дінуться під час розливу. Чому не кожне вино розливається у цю спеціальну пляшку, котра явно має ряд переваг? Відповідь дуже проста – Терре Де Ла Кустодія запатентувала її.