Новини, 05.03.2018

Ячмінне пиво з фруктовим ароматом

Пляшки з вузьким горлом для пивних напоїв "GAISER" виробляє український завод групи Ветропак в Гостомелі. Воду для цього ячмінного отримують з власного джерела пивзаводу "Полтавпиво".

Вишня або лимон? Такі смаки можуть обрати споживачі пивних напоїв "GAISER" створених пивоварним заводом "Полтавпиво". Пляшки ємністю 0,42 літра від Ветропак Гостомель відрізняються своїм високим струнким корпусом. Круглі плечі, вузьке горло та спеціальна кришка завершують загальну картину. Привертаючи увагу в пляшці з безбарвного скла виблискує червоним кольором вишня та насичено жовтим лимон. "GAISER Kriek Max" – бельгійське вишневе пиво зі збалансованим кисло-солодким вишневим ароматом і терпким смаком пива. "GAISER Lemon" освіжає піднебіння за рахунок насиченого лимонного смаку в поєднанні з легкою ноткою грейпфрута.

"Полтавпиво" використовує воду з власних артезіанських свердловин для чудового пива, відомого далеко за межами країни. Поєднання місцевої води, сучасних технологій і природних інгредієнтів забезпечують приємний, гармонійний смак пива. Як аперитив, або як фруктовий супровід до вечері – пивні ячмінні напої "GAISER" і за зовнішніми, і за смаковими якостями займають провідні позиції.