Новини, 07.04.2020

Європейські та американські підприємства скляної промисловості висловлюють подяку усім співробітникам, які невтомно працюють, підтримуючи роботу стратегічно важливих галузей промисловості та забезпечуючи продовольчу безпеку по всьому світу

Американський інститут скляного пакування GPI, Європейська федерація виробників склотари FEVE та Європейська федерація переробників скла FERVER ще раз підкреслюють важливість виробництва скла для харчової промисловості та фармацевтики.

TАмериканський інститут скляного пакування (GPI), Європейська федерація виробників склотари (FEVE), та Європейська федерація переробників скла (FERVER) опублікували наступну заяву, у якій вони дякують усім співробітникам за їхню рішучість та відданість спільній меті – навіть під час пандемії COVID-19 продовжувати виробництво скла, що постачається стратегічно важливим галузям промисловості: “Підприємства галузі склотари, їхні працівники та партнери по ланцюгу постачання відіграють важливу роль у підтриманні діяльності компаній-виробників продуктів харчування, напоїв та ліків. Аби гарантувати ефективне постачання для продажу в магазинах  запакованих продуктів харчування та напоїв, скляна промисловість має функціонувати так само, як і стратегічно важливі галузі, протягом усього періоду пандемії. Збої у роботі підприємств-виробників пакування для харчових продуктів та напоїв  значно обмежать можливість населення купувати продукти харчування та напої у крамницях у час, коли попит на ці товари суттєво зростає, а магазини залишаються життєво необхідними для забезпечення продовольчої безпеки по всьому світу.”

Окрім низки заходів, що їх уже вжили GPI, FEVE та FERVER, аби захистити своїх працівників та гарантувати їхню безпеку, організаціями впроваджуються додаткові міри задля охорони здоров’я та добробуту співробітників . “Виробники скла як у Сполучених Штатах, так і в Європейському союзі, старанно працюють над тим, щоб захищати здоров’я та безпеку працівників, водночас продовжуючи постачання скляних пляшок та тари, необхідних для пакування продуктів харчування, напоїв та ліків. GPI, FEVE, та FERVER неуклінно дотримуються вказівок та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та компетентних органів державної влади, а також уважно стежать за перебігом ситуації. Безпека працівників – це наш першочерговий та найвищий пріоритет, особливо у цей непевний час.”

Отож, компанії зі збору та переробки відходів також відіграють неабияку роль у забезпеченні неперервного постачання скляного пакування, необхідного виробникам харчових продуктів та напоїв. Саме тому, важливо і надалі класти використане скло у спеціальні контейнери для переробки. Отримання шляхом переробки місцевих ресурсів для виробництва нової склотари дозволить промисловим підприємствам продовжувати місцеве виробництво, підтримуючи його на стабільному рівні. 

“Неможливо переоцінити значення переробки у ланцюгу постачання скляного пакування. У Північній Америці, у середньому одну третину вмісту кожного нового скляного виробу складає вторинне скло, в ЄС цей показник у середньому сягає 52%. Використання вторинного скла, отриманого з місцевих відходів, не лише зменшує залежність від первинної сировини, а також сприяє сталому розвитку довкілля та стимулює економіку.  Переробникам та виробникам скла необхідний високоякісний матеріал для того, щоб виготовляти скляні банки, пляшки та ємності найвищої якості. Тому, ми закликаємо державну владу не зупиняти програми переробки відходів, особливо у такий складний період, адже це дозволить виробникам виготовляти нову, безпечну продукцію з використаних матеріалів і тим самим підтримати глобальну систему охорони здоров’я та підприємства харчової та фармацевтичної галузей. ”

“GPI, FEVE, та FERVER так само всеціло віддані своїй справі – виробництву та переробці скла. Наші організації тісно співпрацюють, аби скляні пляшки та ємності продовжували потрапляти з заводів до столу споживача у цей непростий час.”

 

Прес-реліз розміщено на сайті FEVE:https://feve.org/euusglassindustryessentialroleincovid/

 

Про GPI 

Інститут скляного пакування (GPI), заснований у 1919 році  як Американська асоціація склотари (the Glass Container Association of America) – це торгова асоціація, що представляє галузь виробництва склотари Північної Америки. Від імені виробників склотари та їхніх партнерів-постачальників, GPI просуває ідею про те, що скло – це оптимальний варіант для пакування, а також сприяє реалізації екологічної політики та програм з утилізації відходів, публікує галузеві стандарти та проводить підготовку спеціалістів склопакувальної промисловості.


Про FEVE

FEVE – це Федерація європейських виробників склотари промислових масштабів. ЇЇ члени щорічно виробляють понад 20 мільйонів тонн скла. Структура FEVE налічує близько 60 членів, що належать до 20 незалежних корпоративних груп. Виробничі потужності розташовані в 23 європейських державах і включають великі компанії, серед клієнтів яких найбільші світові споживчі бренди. 


Про FERVER 

FERVER – це Європейська асоціація компаній-переробників скла, що налічує понад 40 членів у 20 країнах, 3 з яких не входять до складу ЄС (Норвегія, Росія та Туреччина). Асоціація має на меті об’єднати підприємства, що займаються переробкою скла, на європейському рівні.  FERVER на постійній основі заохочує розвиток діалогу з установами Європейського союзу та європейськими організаціями, пов’язаними з переробкою скла.