Новини, 13.08.2018

Характерний присмак

Настоянка на волоських горіхах "Jarovska" має особливий фірмовий образ. Для цього напою Ветропак Гостомель виготовляє 0,5-літрову пляшку. Безсумнівно, усім, хто полюбляє алкогольні напої з гірким присмаком, сподобається цей образ.

Навряд чи можливий сильніший контраст, аніж між вмістом пляшок з настоянкою "Jarovska" та їхнім дизайном. В той час як гіркий алкогольний напій на основі волоських горіхів містить потужний заряд смакових відчуттів, пляшка із зеленого скла, виготовлена на українському заводі групи Ветропак, виглядає досить просто. Разом з логотипом та назвою алкогольного напою її характерною особливістю є вигравіювана фраза "To je dobre" (що значить "Це - добре"). Зелений колір пляшки відтворюється також і на етикетці. Яскравий ковпачок слугує елементом, що остаточно формує загальний вигляд цієї 0,5-літрової пляшки з подовженим горлечком.

Настоянка "Jarovska" випускається ТОВ "Національна горілчана компанія". Дерева волоського горіха ростуть в Карпатських горах України, і горіхи надають цьому алкогольному напою міцністю 35% характерного гіркуватого й трохи різкого присмаку.