Новини, 10.07.2019

Хорватський мед

Vetropack Стража виробляє два види ексклюзивних прозорих банок, зарезервованих виключно під медову продукцію з Хорватії. Кожна баночка офіційно реєструється, а на етикетці має бути схвалення Хорватської Федерації Бджолярів.

Vetropack Стража спеціально для Хорватської Федерації Бджолярів виробляє широкогорлі банки двох розмірів – 720 та 580 мл. Наразі в розробці знаходяться ще дві баночки меншої ємності. Простий та лаконічний дизайн скляної упаковки доповнює невелике гравіювання у вигляді медової соти.

Ці спеціальні баночки із прозорого скла наповнюються виключно медом, який відповідає стандартам хорватської якості. Згідно із правилами, упаковка для меду також має вироблятися в Хорватії і містити вичерпну інформацію про виробника на етикетці. До того ж, з 2018 року 7 грудня офіційно оголошено Днем меду в школах. Цей день співпадає із днем шани покровителя бджолярів – святого Амвросія, а також припадає на Всесвітній день меду. Цікаво, що усім хорватським першокласникам при вступі до школи дарують баночку меду.