Новини, 05.02.2018

Корисні напої під рукою

Активні люди і ті, хто піклуються про своє здоров'я, просто в захваті від нових скляних контейнерів для змішування напоїв. Хорватський завод групи Ветропак виготовляє пляшки з безбарвного скла ємкістю 0,65 літра для оригінального шейкера.

Відтепер прихильники молочних або фруктових коктейлів можуть взяти з собою в дорогу зручний скляний шейкер, який виготовляє Ветропак Стража. Форма і контури цієї пляшки ємкістю 0,65 літра дозволяють без зусиль змішувати напої. Це ідеальний варіант, якщо у вас немає часу на приготування напоїв вдома, оскільки ви зможете також змішати їх, де б ви не були. Силіконові кільця навколо скляного контейнера забезпечують стійкість та міцність, тому його з упевненістю можливо використовувати і під час занять спортом. Вигравірувана вимірювальна шкала допоможе вам без зусиль підібрати потрібну кількості інгредієнтів. Продаж цього оригінального виробу, який може стати відмінним подарунком, здійснює словенська компанія "GlassShaker d.o.o.". Також скляний контейнер можна персоналізувати, вигравіювавши бажаний текст на силіконових кільцях.

Скло захищає вміст від зовнішніх впливів, тому вітаміни і аромат зберігаються протягом тривалого часу. Це дуже важливий аргумент для корисних напоїв.