Новини, 30.05.2016

Корисні продукти у безпечній упаковці

Компанія Ветропак Австрія виготовляє скляні пляшки для напою на імбирній основі IngwerTRINK компанії Kloster Kitchen, а також для фруктових соків і фруктових коктейлів, що випускаються компанією SanLucar. Ці освіжаючі напої упаковуються в безпечну для здоров'я тару, яка зберігає їхній вишуканий аромат і цінні компоненти.

Імбир застосовується як спеція, або, завдяки своїм лікувальним властивостям, як ароматизована домішка у порошки каррі, наприклад, для захисту від застуди. Поціновувачі імбиру та інших прянощів тепер можуть спробувати їх у вигляді енергетичного напою, який випускається компанією Kloster Kitchen Öko Fairtrade GmbH, яка знаходиться в містечку Кюдрфен, Швейцарія. Основа напою "IngwerTRINK" - це старий монастирський рецепт. Пляшку для цього енергетичного напою виготовляє компанія Ветропак Австрія. 0,25-літрова пляшка типу "Бордо" із зеленого скла входить у стандартний асортимент продукції. Колір скла в поєднанні з привабливою етикеткою, надрукованою методом шовкотрафаретного друку компанією Printglass, надає упаковці цього напою вишуканий і гармонійний вигляд. Продукт із шматочками свіжого імбиру та сиропу агави доповнюється сріблястою гвинтовою кришечкою.

Фруктові соки та фруктові суміші, що випускаються компанією SanLucar "Fruit to go" GmbH з міста Ебрайхсдорф, Нижня Австрія, також забезпечують організмові фруктову та освіжаючу підтримку. Безкольорові пляшки ємністю 0,25 та 0,65 літри, що використовуються для цих напоїв (також виготовляються компанією Ветропак Австрія), мають характерний циліндричний корпус, а закриваються вони зручним гвинтовим ковпачком. Елегантний вигляд етикетки на пляшці і яскраво забарвлений напій всередині розраховані на те, щоб у людей виникло бажання скуштувати високоякісний продукт. Виготовлені зі скла пляшки ідеально забезпечують збереження вітамінів, запахів і кольору цих багатих на вітаміни фруктових і овочевих напоїв. Компанія SanLucar - це міжнародна компанія, з головним офісом у Валенсії, Іспанія, й дочірніми компаніями у Німеччині та Австрії, яка спеціалізується на обробці фруктів та овочів.