Новини, 14.04.2021

Користь для здоров’я, поєднана з красою

Zdravo Organic бере все найкраще з природи для своїх соків. І вони хочуть, щоб їхні споживачі це побачили. Для цього використовують білі пляшки об’ємом 200 мл від Vetropack Стража, ніжні вигини яких створюють вишуканий вигляд.

Піклування про власне здоров’я надзвичайно зросло за останні роки - явище, яке відображається на успіху виробників продуктів харчування та напоїв, які зосереджуються на виробництві натуральних продуктів. Одним з них є Zdravo Organic. Оскільки Zdravo означає «здоровий», він робить саме те, що пише на етикетці. Компанія, що базується у Селенчі, автономний край Воєводина, використовує лише найякісніші місцеві фрукти та овочі для своїх соків, консервів, солінь та соусу Айвар, уникаючи використання добавок та консервантів.

 

Найкращим пакувальним середовищем для таких продуктів є скло, тому Zdravo Organic використовує лише скляні пляшки для своїх соків. Центральним елементом сімейства пляшок, які ми робимо для Zdravo Organic, є нова пляшка соку об’ємом 200 мл із кришкою, що закручується. Вона настільки ж чудова і компактний, як її його старші, більші брати і сестри, баночка об’ємом 314 мл і пляшка об’ємом 750 мл. Завдяки ніжним вигинам пляшка виглядає особливо вишукано. Приємна подорож, гарна пляшка - продукти Zdravo люблять у всьому світі, їх можна знайти навіть за межами Канади та Китаю.