Новини, 07.07.2021

Кращий серед кращих

Винні заводи-учасники асоціації Österreichische Traditionsweingüter розробили спеціальну класифікацію виноградників. Вишукані пляшки для вин з сорту “Erste Lage” виробляє Vetropack Austria.

Виноробні регіони Австрії неймовірно різноманітні. Різний склад грунту та мікроклімат означають, що навіть сусідні виноградники можуть давати дуже різні вина. Члени асоціації Österreichische Traditionsweingüter вкладають багато пристрасті та експертних знань, щоб визначити, як дрібні деталі про виноградник можуть вплинути на якість та ідентичність його вина.

Асоціація розробила систему класифікації, яка розрізняє види “Klassifizierte Lage” (подібно до апеляційного контролю), “Erste Lage” (подібно до Premier Cru) та “Grosse Erste Lage” (подібно до Grand Cru). Vetropack Австрія розробила рейнські винні пляшки для групи “Erste Lage”, які відразу відображають особливу якість цих вин. Логотип “Erste Lage” виконаний у скляному рельєфі, як візитна картка, тоді як область плечей пляшки має елегантний колір кюве. Винороби можуть вибирати між традиційною (виробленою з кори пробкового дуба) чи синтетичною пробками – адже з винами це завжди «кожному своє».