Новини, 22.08.2016

Легендарне пиво

Для своєї нової серії продукції швейцарська пивоварня Adler у місті Шванден, кантон Гларус, запозичила назву зі світу легенд. "Vrenelisgärtli" – це пшеничне пиво з натуральною замутненістю з ароматом фруктів. Пляшки із коричневого скла виготовляються на склозаводі групи Ветропак у Кремсмюнстері.

Альпійські мандрівники знайомі з Vrenelisgärtli ("Маленький сад Верени") - це дуже красива гірська вершина у горах Гларус. Згідно з легендою, одного разу маленька Верена потрапила тут у снігопад. Сніг був настільки глибоким, що маленька дівчинка не змогла з нього вибратися. Нова серія продукції пивоварні Adler Bräu випускається з етикеткою "Saagehafts usem Glarnerland" ("Продукт із легенд, виготовлено в Гларусі") як нагадування про цю історію.

Ветропак Австрія виготовляє витончені пляшки з коричневого скла з горлом під кроненкорок. На етикетці зображена Верена, яка спить в своєму саду. Пляшка містить 0,29 л напою, виготовленого із використанням натурально замутненого хмелю. Це і є бельгійське пиво Witbier (пшеничне пиво). Дріжджі верхового бродіння надають йому фруктовий аромат, який також посилюється насінням коріандру, висушеною шкіркою гіркого апельсина Кюрасао та вівсом.