Новини, 23.04.2018

Мариновані овочі

Завдяки своїй широкогорлій тарі Ветропак Моравія демонструє, як чудово виглядають овочі в склі. Виникає спокуса відразу ж відкрити баночки і спробувати їх вміст.

Обидві банки з безбарвного скла, виготовлені чеським заводом групи Ветропак, як ніби створені для овочевих сумішей від компанії NÁHLÍK transport, s.r.o. Вміст видно дуже добре, і не тільки тому, що скло нічого не приховує. Навіть кругла етикетка на гвинтовій кришечці дозволяє вільно розглядати апетитні овочі. Баночки, об'ємом 0,52 літра, наповнені перцем, фаршированих свіжим сиром і маринованою капустою, нагадують амфору – посуд відомий з античних часів. В опуклих глечиках з вузьким горлом і двома ручками зберігали або перевозили рослинне масло, вино або зерно. Дещо пряні перці, вирощені в Південно-Мо-равському регіоні Чеської Республіки, оточені соняшниковою олією.

Цибуля, корнішони, перець і морква викладені в естетично приємних шарах кожного виду овочів та витримані в кисло-солодкому маринаді, замість олії. Овочева суміш в баночках ємністю 0,425 літра – це ідеальне доповнення для найрізноманітніших страв.