Новини, 07.04.2020

Місцеві традиції

Бренд emil, локальний виробник алкогольної продукції у Верхній Австрії, розширив лінійку пляшок для розливу напоїв. Нова 0,35-літрова пляшка з безбарвного скла, що одразу впадає в око, виготовляється австрійським заводом Vetropack у Пьохларні.

Ще в 2016 році у співпраці з виробником алкогольної продукції Емілем Штегмюллером спеціалісти австрійського склозаводу Vetropack у Пьохларні створили ефектну 0,7-літрову пляшку для спиртних напоїв з гвинтовою кришкою. Нещодавно у неї з’явилася «молодша сестричка» – пляшка аналогічного дизайну ємністю 350 мілілітрів. Логотип бренду emil чотири рази викарбуваний довкола нижньої частини пляшки, а також вигравіювані на її плечовій частині обриси гірських вершин, котрі повторюють зображення на етикетці, підкреслюють добре впізнавану стилістику цього традиційного міцного напою.

Сімейна компанія emil вже 150 років виробляє спиртні напої на основі старовинних традицій, відшліфованих сучасним баченням. Доступні ексклюзивно в роздрібних магазинах, алкогольні напої бренду в 350 мл та 700 мл пляшках підкорюють розмаїттям смаків.