Новини, 11.02.2021

На основі тирличу

Стартап із Цюриха із назвою Gents гучно увірвався на полиці елітного бару зі своєю тонізуючою водою. Починаючи з цього року, витончені пляшки з білого скла об’ємом 0,2 л, в яких подають цей культовий напій, виготовляються заводом Vetropack Австрія в Пьохларні.

Тонізуюча вода – це один з найбільш популярних лимонадів з гіркуватим присмаком. Напій вважається особливо культовим, тому не дивно, що молоді підприємці намагаються удосконалити й без того неперевершений смак. А це і є саме та ціль, якої вже досягли стартапери Gents із Цюриха. В основі рецепту цієї тонізуючої води лежать високі знання кулінарного мистецтва та спеціальний набір трав, який підбирали роками. Використовуються такі швейцарські інгредієнти як буряковий цукор та тирлич, вирощені на схилах гірського масиву Юра та зібрані за спеціальним дозволом. Жовтий тирлич – Gentiana lutea – і став основою назви компанії.

Пляшки, в яких Gents продають свій культовий напій, виготовляються заводом Vetropack Австрія в Пьохларні. Пряма шия та м’яко вигнуті плечі пляшки 0,2 л пляшки з білого скла додають напою особливого шарму. Також у доповненні до класичного смаку з тирличем лінійка Gents може похизуватися такими цікавинками як «Gents Swiss Roots Ginger» та «Gents Swiss Craft Ginger», обидві на основі імбиру