Новини, 19.07.2021

Наш маніфест у світле майбутнє (Feve – Європейська Федерація Контейнерного Скла)

Усі ми прагнемо до кращого завтра, щоб побачити світ, у якому планета і люди здоровіші та щасливіші, ніж сьогодні. В умовах глобального потепління, криз охорони здоров’я та економічної турбулентності це майбутнє здається як ніколи непередбачуваним. Але люди вимагають більше від бізнесу, урядів та одне від одного, що сприяє формуванню більш стабільного світу для наступного покоління.

 

У такі неспокійні часи дуже обнадіює той факт, що один аспект нашого майбутнього, а саме захист продукції, чітко визначений та закріплений за скляною тарою. 

Скло знаходиться поза часом, а це означає, що упаковка, яку люди любили найбільше вчора і сьогодні, є найкращим варіантом і для завтрашнього дня.

 

Скло – найкраща упаковка, що не шкодить нашій планеті. Це пояснюється тим, що в складі скла сировина природного походження. Крім того, це єдина тара, яку можна багаторазово використовувати і нескінченно переробляти, що зменшує відходи та викиди СО2 і економить сировину. Промисловість зі свого боку активно працює над тим, щоб зробити виробництво скла ще більш стійким та кліматично нейтральним. Це стає можливим завдяки створенню більш ефективної  печі – «Печі майбутнього» – для зменшення викидів вуглецю до 60%.

 

Скло – це надійний і перевірений вибір для тих, хто дотримується концепту здорового способу життя. У ролі повсякденного пакувального матеріалу скло є природним, стійким та безпечним, що надзвичайно важливо у часи, коли санітарні показники упаковки набувають для споживачів все більшого значення. Завдяки таким своїм властивостям як інертність та здатність захищати скло діє як безпечний бар’єр від зовнішнього впливу, тобто продукти довше зберігаються у склі навіть у відкритому стані. Тому, коли йдеться про збереження не тільки якості продукту, але й здоров’я людей, вибір скла є очевидним. Промисловість співпрацює зі споживачами, щоб представити «Скляне маркування» на упаковці, що частково слугує символом прихильності до здоров'я та якості під час вибору скла.

 

Скло є ключовим ресурсом для побудови успішного європейського суспільства. Багаторазова скляна упаковка є взірцем циркулярності. Її можна повернути в магазин і повторно наповнити або перероблювати знову і знову без втрати якості. А скляна промисловість – давній лідер циркулярності – залучає зацікавлені сторони зі всього виробничо-збутового ланцюга скла, щоб «закрити скляну петлю» та досягнути 90% рівня збору скла до 2030 року та покращити роботу нашої кругової економіки.

 

Промисловість також продовжує розвивати свої давні традиції для забезпечення сталого розвитку континенту. Європейське виробництво скла адаптується та впроваджує інновації, щоб забезпечити майбутнє галузі  (робочі місця, що створюються разом із нею, та основні сектори, які від цього залежать), а також закріпити позиції скла як частини кругової та дружньої до клімату економіки, що відображатиме європейські цілі сталого розвитку до 2050 року.

 

Ми не можемо передбачити майбутнє. Воно будуватиметься поетапно, крок за кроком, великими та малими діями. Алемайбутнє упаковки є абсолютно зрозумілим. Наше майбутнє – скло: найкращий матеріал для стійкої, здорової, багаторазової та нескінченно перероблюваної упаковки із замкненим циклом. Вибір на користь скла – це вибір кращого майбутнього, і наша задача – зробити все, щоб це майбутнє стало реальним. Це обіцянка захищати здоров’я планети, людей, суспільства, щоб ми могли процвітати разом для наступних поколінь.

 

Скло. Сьогодні, завтра, завжди.

Станом на: липень 2021 року

 

Про FEVE

FEVE  –  це організаційне об’єднання європейських виробників склотари для продуктів харчування та напоїв, а також флаконів для парфумерії, косметики та фармації промислових масштабів. Асоціація налічує близько 60 членів, що належать до 20 незалежних корпоративних груп. Заразом члени організації виробляють понад 80 мільярдів скляних контейнерів на рік і включають великі компанії, що працюють для найбільших світових споживчих брендів. Завдяки своїм 160 виробничим заводам, розташованих у 23 європейських державах, ця галузь є ключовим економічним партнером у Європі та забезпечує 125 000 робочих місць по всьому ланцюжку поставок.