Новини, 22.05.2017

Насолода без очікування

Якщо у вас є це асорті з овочів та тунця, вашим гостям не прийдеться довго очікувати на подачу аперитиву. Просто відкрийте баночку і відразу ж насолоджуйтеся її вмістом. Баночка для консервів із безбарвного скла виготовляється компанією Ветропак Італія.

"Закуска асорті" з тунцем у томатному соусі - це один з продуктів, що займають найвищі позиції в продукції італійської компанії "F. Illi Polli". Секрет, який має цей приготований за традиційним п'ємонтським рецептом продукт, полягає в чудовій комбінації ретельно підібраних овочів - огірки, артишок, перець, морква, оливки, цибуля, цвітна капуста, гриби і каперси - в поєднанні зі смачним тунцем та томатним соусом. Ідеальний продукт, і як легка закуска, і як повноцінна страва для швидкого обіду поза домом.

Баночка з широким горлом під гвинтову кришку, виготовляється італійським заводом групи Ветропак в Треццано. Асорті поставляється з кришкою червоного кольору, що ненав'язливо гармонує з червоною етикеткою. Ця проста баночка вміщує 0,212 літри.