Новини, 12.05.2021

Насолода всього життя

Винний завод Azienda Agricola Caudrina своєю працею дає можливість поціновувачам вина спробувати на смак рідке сонце П’ємонту. Винороб Романо Догліотті надає велику цінність естетично вигідній упаковці для своїх вишуканих вин - саме тому він співпрацює з Vetropack Italia.

Родючий сонячний регіон П’ємонту завжди був відомий як видатний терруар для винограду сорту мускат. Тут, недалеко від Асті, працює Романо Догліотті, власник Azienda Agricola Caudrina, який тільки й живе заради створення найрозкішніших вин з можливих. Головна зірка його колекції - Moscato d'Asti DOCG La Caudrina. Це солодке, але з ніжними кислими нотками ігристе вино, яке ідеально поєднується з тапасами та легкими літніми стравами, є одою насолоді всього життя.

Минуло майже 20 років з тих пір, як скляний завод Vetropack Italia у Мілані виробляє спеціальні пляшки об’ємом 750 мл для Azienda Agricola Caudrina. Пляшка у кольорі кюве - ідеально елегантна, із збалансованими пропорціями та декоративним рельєфом. Але він також має інший витончений рівень. Кожна частина дизайну поєднується, щоб сформувати красиву рамку для привабливого лейбла, розроблену художниками Алессандро Лупано та Романо Леві.