Новини, 09.04.2018

Насолоджуватися і мріяти

Ветропак Австрія виготовляє широкогорлу тару з безбарвного скла для нового асортименту продукції "Tagtraum" від компанії Darbo. Мала штучка червінчик, а ціна велика – можна сказати як і про 0,105-літрову баночку, так і про її ніжний та повітряний вміст.

Маленька, витончена, з ніжним вмістом. Все це об'єднує фруктовий мус від Darbo та його скляну упаковку. Баночку з примітним дном і місткістю 0,105 літра виготовляє австрійський завод групи Ветропак. Картонна оболонка прекрасно гармонує зі склом. Адже після зняття оболонки баночка залишається без етикетки і її легко можна тримати в руці за гвинтову металеву кришечку. Особливо смачний в охолодженому вигляді вміст легко доступний по всьому периметру баночки.

Чи не мріємо ми в повсякденній метушні хоча б про короткі миттєвості насолоди? Добірні фрукти в поєднанні з екстрактом кокоса виконують наші бажання. Звабливий і ніжний фруктовий мус без лактози сподобається навіть вегетаріанцям. Його можна придбати в австрійських супермаркетах, обирайте на будь-який смак: полунично-малиновий, манго-маракуйя або лісові ягоди.