Новини, 31.07.2017

Натуральний фруктовий сік у зеленому

Фруктові соки "Juicy", що випускаються хорватським виробником напоїв, компанією "Stanić Beverages d.o.o.", містять тільки натуральні інгредієнти. Компанія Ветропак Стража випускає пляшки з зеленого скла місткістю 0,2 літри, в які розливаються ці освіжаючі напої.

Зробивши ковток фруктового соку "Juicy", ви відчуєте себе так, ніби надкусили соковите яблуко або вдихнули на повні груди запах щойно очищеного апельсина або розрізаного ананаса. Все це тому, що ці напої гарантують 100% аромат фруктів, завдяки своїм високоякісним інгредієнтам і високій концентрації фруктової основи, без надлишків цукру та інших добавок.

Виготовлення пляшок з зеленого скла з ковпачком, що накручується, доручено хорватському заводу групи Ветропак в Хум-на-Сутлі. Відповідно до кольору пляшки ковпачок теж виготовляється у відповідному темно-зеленому кольорі. Простота і елегантність цих скляних виробів надає їм характерного вигляду. Прозора етикетка служить витонченою прикрасою і дозволяє з першого погляду скласти уявлення про освіжаючий вміст. Як і їх попередники, ці пляшечки місткістю 0,2 літри використовуються в готельному бізнесі. Ці фруктові соки продаються в Хорватії та Боснії і Герцеговині.