Новини, 21.07.2021

Непідробна зухвалість

Легендарний, переможний віскі, виготовлений на ірландському заводі Royal Oak Distillery, з’являється на полицях у пляшках Vetropack Italia. Надзвичайний продукт заслуговує виглядати відповідно.

Новий лікеро-горілчаний завод Royal Oak Distillery на південному сході Ірландії випускає віскі лише ручної роботи. Він виготовляє всі чотири ірландських сорти спирту під маркою “The Busker”: на основі одного виду зерна, з одноразовою дистиляцією, односолодові та з міксом солоду та зерна. Інтенсивні есенції та солодкий присмак віскі нещодавно заслужили визнання на відомій церемонії нагородження L. A. Spirits Awards.

Прагнення лікеро-горілчаного заводу поєднувати традиції з новими авантюрними напрямками відображається у пляшках для асортименту "The Busker". Їх чіткі лінії та мінімалістична прямокутна форма представляють прагматичний, зухвалий підхід Royal Oak Distillery, тоді як міцне плече пляшок підкреслює рішучість компанії йти своїм шляхом. Пляшки випускаються п’яти розмірів - від 375 до 1750 мл на скляному заводі Vetropack у Треццано-суль-Навільйо. Чому ірландський лікеро-горілчаний завод прагне виготовляти пляшки аж в Італії? Відповідь проста: Royal Oak Distillery належить акціонерному товариству Ілва Саронно, що в місті Варезе. А це зовсім поруч.