Новини, 19.02.2018

Нескінченна солодка та фруктова насолода

Чеський завод групи Ветропак в Кийові виблискує двома скляними контейнерами з стандартного асортименту для виробника продуктів харчування Madami. Прихильники солодощів можуть насолоджуватися малиною в двох різних варіаціях, а мед містить шматочки апельсина.

Скляні контейнери виробництва Ветропак Моравія для чеського виробника продуктів харчування Madami сповнені контрастів. Пляшка ємністю 1 літр із струнким корпусом для малинового концентрату, злегка звужується догори. Гвинтова кришечка видає характерний звук, що виникає при відкриванні пляшки. Фруктові концентрати відмінно підходять для приготування гарячих напоїв або для надання особливого акценту стравам. У малині міститься аромат літа, що зачаровує навіть у холодні зимові дні.

Подібний чарівний смак і у "гарячої малини" в широкогорлій скляній тарі, місткістю 0,52 літра, в формі амфори. Яскраво-рожевий папір із золотим обрамленням, перетягнутий золотою стрічкою з етикеткою, покриває гвинтову кришечку. Малину можна використовувати для поліпшення смаку десертів або солодких страв. Такі ж баночки Madami наповнює медом з шматочками свіжого апельсина. До того ж цей десерт, який можна просто намазувати на хліб, містить апельсиновий та фруктовий концентрат – тож прихильники фруктового меду можуть потішитися!