Новини, 04.01.2016

Нова «Балтика»

Ви, напевно, не можете дочекатися, коли, нарешті, наступить п'ятниця і Ви після довгого трудового тижня зможете насолодитися пивом разом із друзями? У цьому випадку новий напій компанії Carlsberg Ukraine, пиво «Балтика розливне м’яке» стане у нагоді. Скляні пляшки для нього виготовляє завод Vetropack у Гостомелі.

«Балтика розливне м’яке» – світле м’яке пиво з освіжаючим смаком. Цим воно зобов’язане спеціальній рецептурі виготовлення. Найкращий хміль і технологія холодної фільтрації роблять «Балтику» ексклюзивним пивом.

Новий сорт пива розливається в пляшки з безкольорового скла місткістю 0,44 літра, виготовлені українським заводом Vetropack. Фахівці склозаводу в Гостомелі виробляють пляшку, яку споживачі можуть відкрити одним рухом руки. А завдяки використання технології вузькогорлового пресовидування, пивна пляшка з вінчиком та ковпачком твіст-оф важить лише 280 грамів. Заокруглені плечики, вигравіруваний посередині пляшки символ торгової марки «Балтика» та напій бурштинового кольору всередині надають пиву золотого блиску. І тепер ніщо не перешкодить Вам насолодитися чудовим смаком якісного пива у барі чи пабі.