Новини, 04.04.2016

Нові спиртні напої з України

Споживачі України знайдуть на полицях зі спиртними напоями дві новинки. 0,5-літрова пляшка горілки «Мякуш», що виражає очевидний традиційний характер і стиль. Та лікер «Salute Limoncello» в ємності такого ж обсягу, але вже з екзотичним ароматом. Обидві пляшки з безкольорового скла виготовляє завод Vetropack у Гостомелі.

Для деяких людей ні один пристойний прийом їжі не закінчується без чарки горілки чи лікеру. Вибір спиртних напоїв в Україні тепер розширився двома новими міцними напоями. У чистому або змішаному вигляді, перед або після їжі - ці напої приведуть у захват поціновувачів спиртного.

Із давніх часів хліб вважається символом мудрості, родючості, праці й гостинності. Саме хліб є головним атрибутом нового продукту із справжнім українським характером від ТД Алколайн. Український склозавод у Гостомелі дав можливість всім цим поняттям з'єднатися у скляну фігуру. Першокласне горлечко під пробку забезпечує простоту в обігу. Безкольорове скло й м'які лінії забезпечують 0,5-літровій пляшці прозорість та легкість. Етикетки, на рівні із пляшкою також виконані у традиційному стилі, підкреслюють силу національного характеру. "М'якуш" символізує тепло й любов до рідної країни. А його асортимент включає три різні позиції. "М'якуш Традиційний" має особливу м'якість і чистий смак. "М'якуш житній" приготований на основі унікального рецепту з використанням ароматних спиртів житніх сухарів, кмину і кропу. Для приготування "М'якуш домашній" використовували ароматні спирти липи та шипшини, котрі надають горілці особливої м'якості, легкість та смак.

"Limoncello" - міцний напій з більш фруктовим смаком. "Salute Limoncello" є українською інтерпретацією улюбленого італійського лікеру. І відповідно до назви, основою для напою є лимонний лікер. Він виготовляється в районі Неаполітанської затоки, а також на Амальфійскому узбережжі й на Сицилії. "Salute Limoncello" у повному обсязі містить всі середземноморські інгредієнти - лікер має лимонний аромат і багатий, гармонічний цитрусовий відтінок. Дизайн 0,5-літрової пляшки фахівці склозаводу Vetropack у Гостомелі реалізували спеціально для продуктів з ексклюзивним смаком і привабливим кольором. Таким чином, вишуканий напій лимонного кольору відразу упізнається на полицях. На перший погляд безкольорова пляшка нагадує грушу. Подовжений корпус елегантно переходить у горлечко, яке вирізняється спеціальним вінчиком типу Guala, призначеним для спиртних напоїв. Вигнуті лінії підкреслюють широку нижню частину пляшки.

Лікер від Таїровського винзаводу "Нива" має ще додаткових три смакових напрямки - лічі, мигдаль і полуниця. Його можна використовувати як доповнення до кави чи гарячого шоколаду, його можна змішувати з кока-колою або просто насолоджуватися, вживаючи в чистому вигляді з льодом.