Новини, 14.04.2020

Оновлений вигляд

Філософія литовського горілчаного бренду Stumbras ґрунтується на гармонійному балансі між традицією та інноваціями. Спеціально для горілки “Klasikine Vodka” завод Vetropack Гостомель розробив оновлену 500-мілілітрову пляшку.

Знакові речі часто вражають своєю простотою. Яскравою ілюстрацією попереднього твердження є пляшка “Klasikine Vodka” бренду Stumbras: правильна форма, прості плавні лінії та смарагдово-зелений колір, що чудово відображає природнє походження напою. Об’ємний логотип та слоган бренду, котрі вигравіювані на обох боках пляшки, підкреслюють унікальність склотари. Оригінальний дизайн довершує гвинтова кришка, що підкреслює сучасність та функціональність пляшки та продукту.

Найбільший та найдавніший виробник міцних алкогольних напоїв у Балтійських країнах, завод Stumbras зберігає вірність унікальним рецептурам 19 сторіччя. Самі ж напої виготовляються на основі традиційних натуральних інгредієнтів, таких як пшениця, жито та картопля, а використання передових технологій дозволяє старій класиці смакувати по-новому.