Новини, 06.06.2017

Освіжаючий напій із глибин землі

Повністю захищена від шкідливих речовин, мінеральна вода MAYA протікає через пласти гірської породи, що знаходяться в Національному парку "Маврово", Македонія. Вода продається в пляшках із безбарвного скла, які виготовляються на хорватському заводі групи Ветропак.

Недалеко від македонського міста Дебар розташоване село Гарі, в якому компанія "ML-Gari" розливає мінеральну воду MAYA. Виготовлення пляшок із безбарвного скла, в яких міститься цей натуральний напій для втамування спраги, доручено компанії Ветропак Стража. Пляшки мають сріблясто-блакитний ковпачок, що нагвинчується, і надходять на ринок у двох модифікаціях: об'ємом 0,25 і 0,75 літри. Дизайн пляшок із чіткими контурами і скромною етикеткою підкреслює чистоту витонченого природного напою, що міститься в них. Над літерою "Y" показаний маршрут, по якому проходить вода від джерела MAYA і далі через пласти гірської породи.

Завдяки глибокому заляганню джерела під поверхнею в Національному парку "Маврово", ця вода представляє ідеальний баланс природної джерельної води і мінералів. Такий чудовий напій вимагає елегантної упаковки, і скло є ідеальним матеріалом, що відповідає цьому призначенню.