Новини, 05.10.2020

Освіжаючий трав’яний смак

На піці популярності освіжаючі трав'яні напої з гірчинкою. Spar Austria доповнив колекцію своїх концентрованих сиропів двома особливо популярними смаками, котрі розливаються у елегантні пляшки з білого скла виробництва Vetropack Австрія.

Напої з гірчинкою здобули визнання не в останню чергу завдяки різноманіттю коктейлів на основі джину та їх незгасаючій популярності. Втім їх можна пити не лише у поєднанні з алкоголем - напої з гірчинкою чудово смакують самі по собі та у складі безалкогольних коктейлів.

Підтримуючи цей тренд, бренд Spar Austria доповнив лінійку своїх концентрованих сиропів новими смаками - Тонік та Лісові ягоди. Розроблена спеціально для нових, гіркуватих смаків, 0,5-л вузька пляшка з білого скла має виразний, високо класний дизайн. Верхня частина циліндричної пляшки дещо
ввігнута всередину, за рахунок чого пляшку дуже зручно тримати у руці. Vetropack Австрія виробляє такі пляшки на своєму заводі у місті Пьохларн, Нижня Австрія.

Якщо змішати Spar Тонік чи Лісові ягоди з мінеральною водою, отримаємо коктейль, що смакує в точності як готовий газований напій з гірчинкою, але кожен споживач може додати у свій напій стільки сиропу, скільки подобається особисто йому.