Новини, 27.06.2016

Пивоваріння традиційним способом

Пивоварня в монастирі Фішинген виготовляє власне пиво майже два роки. Пляшки із зеленого та коричневого скла для цього пива виробляються на заводах групи Ветропак у Хорватії, Австрії та Швейцарії.

Невеличка пивоварня в монастирі Фішинген у швейцарському кантоні Тургау виготовляє високоякісні, розраховані на гурманів сорти пива під назвою "PILGRIM" (Пілігрим), продажі якого забезпечують значну частину коштів, що витрачаються на обслуговування монастирських будівель.

Сорти пива Craft Beer і Abbey Beer розливаються в пляшки Ветропак, які надходять зі склозаводів у Хум-на-Сутлі, Пьохларн і Сен-Пре. Перший сорт пива продається або в пляшці з довгим горлом з коричневого скла об'ємом 0,75 л, або в пляшці стилю "Гамбрінус" ємністю 0,33 л. Обидва типи пляшок закриваються кроненкорком. Пиво Abbey Beer, також відоме як "Bière d'Abbaye" або "Bière de Trappiste" продається у винних пляшках із зеленого скла ємністю 0,75 та 0,37 літри. Завдяки високому вмісту алкоголю, 11,5%, пиво добре зберігається. Продаж пива у пляшках для ігристого вина йде на користь як зовнішньому вигляду, так і вмісту продукту.

Крім цих двох сортів пива монастирська пивоварня також виготовляє сезонні сорти пива для кожного сезону, які, як і всі інші сорти пива, варяться за старими рецептами у відкритих чанах. Нині традиційне аеробне бродіння можна знайти лише в декількох, переважно невеликих пивоварнях.