Новини, 26.03.2018

Подібно водоспаду

Скляна пляшка, виробництва українського завода групи Ветропак, яка на вигляд нагадує балон з киснем, наповнена м’якою горілкою. Цей смак отримано завдяки особливому процесу виробництва, що нагадує водоспад.

Ніколи не слід пити горілку так само, як воду. Попри це, пляшка з безбарвного скла виробництва Ветропак Гостомель змушує згадати про воду завдяки незвичайній кришці у вигляді клапана. Такий самий орнамент можна побачити безпосередньо під пробкою, що закриває коротку шийку пляшки. Корпус пляшки виглядає елегантно та витончено. Товсте днище 0,5-літрової пляшки є однією з її характерних рис, що візуально її збільшує розмір. Дизайн пляшки в цілому нагадує балон з киснем.

Горілка "Воздух", виробництва ТОВ "Національна горілчана компанія", може похвалитися м’яким смаком, який створюється завдяки особливому виробничому процесу. Горілка збагачується киснем в спеціальному "водоспаді" у процесі дистиляції, який відтворює падіння води з 3-метро-вої висоти, під час вливання продукту у змішувальний резервуар. Компанія, яка розташована в Черкаській області, розвинула та модернізувала цю унікальну технологію, особливо для цієї конкретної горілки.