Новини, 02.06.2021

Поєднання, створене на небесах

Цілющу воду Vincentka розливали у керамічні посудини, поки 200 років тому не почали використовувати скло. Щоб відзначити таку дату, завод Vincentka створив дуже особливу лімітовану пляшку

Сказати, що "Vincentka" - це просто мінеральна вода, означає сказати неправду. Преміум-продукт насправді є лікувальною цілющою водою. Він походить з Лугачовіце, найбільшого та найстарішого курортного міста Моравії, чиї десять природних цілющих джерел приваблюють відвідувачів з усього світу. Вода придатна для пиття та інгаляційних терапій при різних хворобах, але люди, що дбають про своє здоров’я, вживають її щодня.

Напій “Vincentka” розливають у скляні пляшки з 1820 року. Отже, взаємозв'язок між цією особливою водою та склом наразі налічує 200 років. “Vincentka” відзначає цю річницю, укладаючи угоду з Vetropack Moravia Glass щодо виготовлення ювілейної пляшки, яка значно темніша за традиційну та має насиченіший зелений колір. Близько 400 000 ювілейних пляшок виготовлено для святкування цього природного поєднання. Ажде, як і цілюща вода, скло уособлює здоров’я, а також високу якість.