Новини, 05.03.2018

Повідомлення про проведення річних Загальних зборів акціонерів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ СКЛОЗАВОД"

Шановний акціонере!

Приватне акціонерне товариство «Ветропак Гостомельський Склозавод» (далі - Товариство) цим повідомляє про проведення річних загальних зборів акціонерів Товариства (далі – загальні збори), які відбудуться 11 квітня 2018 року о 10:00 годині за київським часом, за місцезнаходженням Товариства за адресою: 08290, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, у приміщенні актового залу ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» (на четвертому поверсі).

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у річних загальних зборах акціонерів Товариства відбудеться 11 квітня 2018 року з 8:30 до 9:45 за місцезнаходженням Товариства за адресою: 08290, Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, ПрАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» на першому поверсі.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у річних загальних зборах відбуватиметься згідно з переліком акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеному станом на 24 годину 04 квітня 2018 року. Читати повністю