Новини, 07.03.2017

Повідомлення про проведення річних Загальних зборів акціонерів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ СКЛОЗАВОД"

Шановний акціонере!

Публічне акціонерне товариство "Ветропак Гостомельський Склозавод" (надалі - Товариство) цим повідомляє про проведення Річних загальних зборів акціонерів Товариства, які відбудуться 12 квітня 2017 року о 10:00 годині за київським часом, за місцезнаходженням Товариства за адресою: Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, у приміщенні актового залу АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" (на четвертому поверсі).

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у чергових (річних) загальних зборах акціонерів Товариства відбудеться 12 квітня 2017 року з 8:30 до 9:45 за місцезнаходженням Товариства за адресою: Київська область, м. Ірпінь, смт. Гостомель, площа Рекунова, будинок 2, АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" на першому поверсі.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у чергових (річних) загальних зборах відбуватиметься відповідно до переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеному станом на 24 годину за 3 (три) робочих дні до дня проведення чергових загальних зборів акціонерів, тобто на 24:00 6 квітня 2017 року.  Читати повністю