Новини, 19.12.2019

Повне оновлення

Найбільшим та найстарішим виробником вина та міцних напоїв в Хорватії є компанія Badel 1862, яка знаходиться в Загребі. Нещодавно завершилось повне оновлення двох торгових марок компанії – горілки Vigor та джину Sax. Оновлені пляшки для цих брендів виробляє Vetropack Стража.

Горілка Vigor та джин Sax зазнали ретельного реберендінгу. Цей процес першочергово відобразився на рецептурі. Для того, аби оновлений напій якнайкраще задовольнив потреби споживачів, до кропіткого підбору було залучено професійних барменів та міксологів.

Дизайн нових пляшок по-справжньому приваблює погляд: починаючи від форми та кришки, і до маркування. Скляні пляшки для горілки та джину робляться з безбарвного скла і випускаються у двох розмірах: 700 та 1000 мл. Пляшка з джином має чітку квадратну форму, в розробку якої професіонали Vetropack Стража вклали чимало ресурсів та часу на тестування. Ідеальну прозору пляшку гармонійно доповнює етикетка на прозорій основі (так звана «no label look»).

Нові продукти є відображенням продуманих до дрібниць деталей, в результаті чого ринок отримав сучасну продукцію у довершеній упаковці найвищої якості. Вже понад 28 років горілка Vigor є брендом номер один серед хорватських споживачів. До виробництва, перегонки та фільтрації Badel 1862 застосовує міжнародно визнані стандарти. Окрім класичної горілки Vigor Vodka Original, компанія представила два нові смаки: цитрусовий Vigor Citrus та ягіний Vigor Wild Berry. Обидві фруктові горілки виробляються без цукрових підсолоджувачів, що цілком збігається із попитом на натуральні продукти.