Новини, 06.02.2017

Приємний на вигляд і на смак

Словацький завод групи Ветропак виготовляє пляшки з зеленого скла, які використовуються для смузі з натуральних фруктів. Спеціальні кришки, розроблені на заводі, дозволяють повторно використовувати ці пляшки як чайники для заварки, сільнички чи пляшки для оцту.

Дивитися на яскраво забарвлені коктейлі, приготовані з натуральних фруктів, приносить щире задоволення. Ветропак Немшова поставляє частину пляшок з зеленого скла для не менш зелених фруктових смузі. Вміст 0,25-літрової пляшки з гвинтовою кришечкою символізує основний принцип: "тільки натуральні фрукти, ніякого обману", що дуже точно передає суть скляної упаковки. Для оформлення пляшок використовується трафаретний друк, і поряд з інформацією про продукт і його склад, на поверхні красується дуже креативний текст. З такими компонентами як капуста, шпинат, імбир, чай маття та велика кількість фруктів ці зелені смузі дійсно надзвичайно популярні. Їх можна купити в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Скляні пляшки ідеально захищають свій вміст. А з огляду на цінність такої упаковки, напої з натуральних фруктів поставляються з різними варіантами закупорювання: від чайного ситечка і сільнички або цукорниці до невеликих пляшечок для олії або оцту.