Новини, 13.11.2017

Природна всередині – довершена зовні

"Моршинська" – природний «діамант» українських Карпат, улюблена вода українців, презентувала новий дизайн пляшки зі скла. Виготовлення цієї новинки доручено українському заводу групи Ветропак.

Природа створила еталон вмісту, люди приєдналися до створення ідеальної форми, і в результаті синергії отримали преміальний продукт найвищої якості. За виготовлення пляшок нового дизайну відповідає склозавод Ветропак в Гостомелі. "Моршинська Преміум" доступна у трьох розмірах: 0,33, 0,5 та 0,75 літри. Виразні елегантні лінії та видовжене горло, що плавно переходить в корпус, створюють абсолютно гармонійний зовнішній вигляд безкольорової скляної пляшки. Вона доповнена зеленими або червоними гвинтовими кришечками, котрі демонструють відповідність газованій та негазованій воді. Крім того, додатковою прикрасою слугують елегантно-стримані прозорі етикетки.

Спеціально до запуску нової преміальної пляшки "Моршинська" ініціювала еко-премію, призвану об’єднати зусилля активних українців для розвитку еко-напрямку в Україні. Маючи на меті надихати людей до свідомого та здорового способу життя, в премії взяли участь виробники екологічної продукції, еко-блогери, громадські діячі та багато інших.